Powiarowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie

O nasKontakt

 

 

W dniu 9 czerwca 2016 r. uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wojsławicach brali udział w XII Prezentacjach Warsztatów Terapii Zajęciowej organizowanych przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Łazach.

 

Przyjechało ponad 400 osób z ośrodków dla niepełnosprawnych z Olkusza, Będzina, Częstochowy, Chorzowa, Zawiercia, Łodzi, Drzewnicy, Poraja, Klucz, Katowic, Dąbrowy Górniczej oraz z Wojsławic, aby zaprezentować swoje umiejętności artystyczne. Jedną z form prezentacji były występy na scenie, przygotowane przez placówki z dużym rozmachem. Kolejną formą prezentacji był pokaz rękodzieła artystycznego. Godnie reprezentując Powiat Myszkowski, uczestnicy na zorganizowanym przez siebie stoisku, przedstawili swoje prace wykonane w trakcie terapii. Stoisko to cieszyło się ogromnym powodzeniem a różnorodność prac pozytywnie zaskoczyła uczestników Prezentacji.

 

Organizatorzy zadbali również o zregenerowanie sił biorących udział w imprezie. Serwowano ciasto, kanapki, krokiety, spaghetti oraz napoje. Można było również wziąć udział w loterii i obejrzeć pokaz ratownictwa medycznego prezentowany przez PSP w Zawierciu. Podsumowaniem prezentacji był koncert „Kapeli Jurajskiej”.

 

 

 

 

  bip  

 

   pfron  

 

 

 

   efs

                  E F S

 

         

       Powiat Myszkowski

 

 


 

            Mapa dojazdu

powered by Arisco